Site Kuralları

Karotfirmalari.com isimli web sitemiz 2008 yılında yayınına başlamış olup ülkemizde elmaslı kesme sistemleri alanında hizmet veren firma yada kişilerin yayınlandığı ve karot alanında hizmet alan müşterilerin taleplerini şikayetlerini ve önerilerini karşılamak adına kurulan bir kuruluştur. Web sitemiz üzerinden il il aktif bir şekilde faaliyet gösteren ve kişilerin yapmış olduğu tüm bilgileri güncel olarak yayınlamaya özen gösterecek bir yapı mevcuttur. Web sitemiz üzerinde yapılan tüm yayınlar müşteri yorumları ve müşteri puanlamasına göre il il sıralanacak sıralamada, haksız öncelik elde etmeye kalkışan yayıncılar sitemizden engellenecektir. Sitemiz üzerinde ücretli yayın yapanlar hizmet verdiği illeri ispatlamakla sorumlu tutulacak ve reklam algısı oluşması için yapılan yayınlar ücretli dahi olsa yayınlanmayacaktır.

Hizmet veren firma yada kişi sorumlulukları.

Karotfirmalari.com web sitemiz üzerinden yayın yapacak firmalar ve kişiler hizmet verdiği il harici başka ile kayıt yapamayacaktır. Türkiye geneli çalışan firmaların hizmet verdiği her ilde yayın yapmasına olanak sağlanacaktır. Web sitemiz üzerinden yayın yapan kişi yada firmalar tüm bilgilerini güncel tutmakla yükümlüdür. Firma bilgileri yada kişilerin bilgisi firmamız tarafından ya da hizmet alımı yapan kişiler tarafınca güncel bilgilerine ulaşılamaz ise firma kaydı silinecektir. Web sitemiz üzerinde yapılan yayınlarda tarafımızdan size ulaşılmasını mümkün kılan, müşterileriniz ile uyuşmazlık halinde ticari hiçbir sorumluluk kabul edilmez. Sitemiz üzerinde yayın yapan firmalar hakkındaki şikayette bulunan müşterilerin tüm şikayetleri kabul edilir ve değerlendirilir. Sitemiz üzerinde yayın yapan ücretli yada ücretsiz olmasına bakılmaksızın haksız durumda olan yayıncının üyeliği hemen iptal edilir. Üye ücretli ise ücreti hemen iade edilir. Sitemize üye olan tüm kişi yada firmalar, üye olurken okuması zorunlu kılınan site kullanım sözleşmesini kabul edip farklı davranışta bulunamaz.

Hizmet alan kişi yada firma sorumlulukları

Karotfirmalari.com web sitemiz üzerinde yapılan tüm yayınlar, müşteri yorumları, müşteri puanlamasına göre il il referans edilecek olup, hizmet alacağınız hizmet için firma ve kişilerin yayındaki bilgileri içerisindeki müşteri yorumları almış olduğu bu puanlar üzerinden ve kendi web sitesi üzerinden işinizin boyutuna göre size uygun olan firmayı değerlendirip, isteğiniz firma yada kişileri tercih etme olanağı sağlayacaktır. Web sitemiz üzerindeki yorumlama ve puanlama sisteminde herhangi bir firmaya ya da kişiye öncelik verilmeyecektir. Yanıltıcı yayın, geçersiz telefon, geçersiz adres ve geçersiz web sitesi bildirilmesi halinde güncellenecek ya da kalıcı olarak sitemizden engellenecektir. Hizmet alan kişi yada firmalar web sitemiz üzerinden ulaştığını yayıncı ile uyuşmazlık halinde ticari hiçbir sorumluluk kabul edilemez. Firmanın kayıt bölümünden şikayette bulunulması halinde, eğer haklı bulunur ise yayıncının tüm yayınları kesilecektir.

 Firma Ekle