Kilis Karot Firmaları Listesi

Zirve Karot  Türkiye

Zirve Karot Türkiye geneli sektöre yeni bir soluk getirip, Sektörde geçirdiği 24yıl var. 24.yılında artık güven kalite ve memnuniyet merkezli bir marka hedefine ulaşmıştır.

5 DETAY
Karot Beton Kesimi  Türkiye

Zirve Karot, beton kesme sisteminde 1000lerce referansı ve referanslarına imza atan 100lerce çalışanıyla misyonunu tamamlamıştır.

5 DETAY
Karot İnşaat San  Türkiye

Ülkemizde, Yapıların estetik yüzü zorluklara karşı yanlızca tecrübe sahibi olmakla gerçekleşmez, Geçmişin yanında değer yargıları olan bir marka. Karot İnşaat bu duruşla doğdu.

5 DETAY
Karot Fiyatları  Türkiye

Türkiye Geneli, Karot beton delme, hidrolik raylı kesme, derz kesme, filiz ekme, halatlı kesme ve bina güçlendirme alanlarında arayın fiyat bilgisine sahip olun.

5 DETAY
Karot Acil Hizmet  Türkiye

Türkiye geneli kaliteden taviz vermeyen, edindiği tecrübelerle çalıştırdığı taşeron firmalar sayesinde, 81 il ve ilçelerinde çözüm ortağı olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

5 DETAY
Zirve Elmas Tel Kesme  Türkiye

Tel kesme firmamız, Hız, yenilik ve teknoloji ye önem vererek, Türkiye için bu teknolojiyi müşterilerimiz için yapılabileceklerin ilk oluşumda yapılmasını sağlayarak sunar.

5 DETAY
Filiz Ekme-Ankraj  Türkiye

Bina güçlendirme uygulamalarının bilinçsizce yapılması mevcut yapıya zarar verir. Konunun uzmanı olarak 23 yıllık tecrübemiz ile bu hizmeti Profesyonel olarak sunmaktayız.

5 DETAY
Karot Görsel İnş  Türkiye

Karot Görsel, Acil beton delme, Acil beton kesme, Acil halatlı tel kesme, Acil kimyasal ankrajlama uygulamalarında, Firmamız Tüm bölgelerde 0533 667 2052 hattımızla hizmetinizde.

5 DETAY
Karot Kesim Ankraj Sistemleri  Türkiye

81 ildeki şubemizde faaliyetlerimize başladığımız günden bu yana kazandığımız bilgi birikimi, tecrübe deneyimi ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanarak hizmet vermekteyiz.

5 DETAY
 Firma Ekle