Diğer Görseller
diğer görsel
diğer görsel
diğer görsel
diğer görsel
diğer görsel
diğer görsel

Beton Kesme

Ara
Ara
Sitesine Git
Yol Tarifi
Mail Gönder
Şikayet Et

5

1995 yılından bu yana karot alanında hizmet veren firmamız, karot, beton delme ve beton kesme alanlarında hizmet vermektedir. Karot firması olan Zirve Karot Türkiye genelinde profesyonel karot uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Beton delme işlemi olan karot, karot makineleri ile uygulanmaktadır. Son teknoloji karot makineleri ve karot işlerine hakim personelleri ile Zirve Karot 7/24 hizmetinizde. Karot uygulamalarında Zirve Karot profesyonel olarak yapmaktadır bu açıdan karot uygulamalarınızda bize güvene bilirsiniz.

Karot işlemi karot makineleri ile yapılmaktadır. Karot makinesi bir karot ucuna(kovanına) sahiptir ve bu uca monta edilmiş elmaslar ile karot uygulamalarında profesyonellik sağlamaktadır. Zirve Karot karot uygulamasında pürüzsüz bir kesim gerçekleştirmektedir.

Betonu silindir şeklinde delen karot karot makineleri, betonu düz bir silindir şeklinde çıkartmakla beraber karotun yapıldığı alanda herhangi bir tahribat olmamaktadır, Zirve Karot olarak işimizi bu ciddiyet ile yapıyoruz.

Karot makineleri istenilen beton delme ve kesme işleminde kullanılabilir. Zirve Karot uygulamalarını yapmakla beraber makineleri satışını da yapmaktadır. Bazen betondan numune alınmasında bazense beton kesiminde kullanılmakta olan karot makineleri baca, havalandırma ve tesisat delikleri gibi alanlarda kullanılmaktadır.

 Firmamız Zirve Karot beton delme alanında çalışmalar yapmaktadır. Beton delme işlemi karot makineleri ile yapmaktadır. Karot makineleri ile 700 cm çapa kadar ve 10m derinliğe kadar delme işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Delme uygulamaları genel olarak inşaatlarda kullanılmaktadır. Sıhhi, elektrik ve doğalgaz tesisatlarında evlerde, restoranlarda baca delikleri, herhangi bir alanda beton delmek için ve beton kesme makinelerinin kullanılamadığı alanlarda kullanılmaktadır. Zirve Karot beton delme alanında yıllardır çalışmış olmanın verdiği tecrübe ile beton delme işlerinizde kesin çözüm üretebilmektedir.

Kesim uygulamalarında ise beton kesme uygulamalarında lazım olabilecek bütün ekipmanları ve usta kesim operatörlerini bünyesinde barındırmaktadır. Zirve Karot beton kesim alanında kontrollü bina yıkımı, hidrolik kesim, derz kesme, halatlı kesim ve el kesme makineleri ile duvar kesimi, derz kesimi, parapet kesme, kolon kesme, kapı ve pencere kesimi(açılımı), asfalt kesme, merdiven kesimi, döşeme kesimi gibi uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Zirve Karot filiz ekimi ve beton kırma alanlarında hizmet vermektedir. Zirve Karot olarak filiz ekimi uygulamalarında kullandığımız yöntem kimyasal dübel yöntemidir. Filiz ekimi bina güçlendirme uygulamasıdır. Kimyasal dübel ise filiz ekimi uygulamalarında en güvenli yöntemdir.

Kırım uygulamalarımızda beton kırma makineleri ile bütün güvenlik önlemleri alınarak gerçekleştirilmektedir. Zirve Karot olarak inşaatlarda çalışmanın bilincindeyiz. Bütün personellerimiz güvenlik eğimini almış olup yaptığı uygulamaların bilincindedir. Beton kırma uygulamaları beton kırma makineleri ve yardımcı el makineleri ile yapılmaktadır.

Bütün uygulamalarımızda işimizi en güzel şekilde yapmakta ve müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Zirve Karot Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Uygulama yaptırmadan önce ücretsiz olarak keşif yaptırabilirsiniz. Uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için bir telefon yeter.

... Devamı
karot delme

Firmamız hidrolik raylı kesme makinesi ile demir donatılı donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız tahribatsız, yatay, dikey ve 180 derce açı 50 cm kalınlığa kadar olan betonu hidrolik güç teknolojisi ile kesmektedir.


karot beton kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağımızın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarımızdan biridir. Beton kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. 50 cm den daha kalın betonların, blok halinde kesilmesinde tercih edilen beton kesme uygulamasıdır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz... Sanıldığının tersine, bir tarafı hafriyatla ya da toprakla kapalı betonarme blokların kesilmesin de dahi çözüm sunmaktadır. Firmamız ZİRVE KAROT bu sistemle her ölçü ve kalınlıkta SINIRSIZ beton kesme işlemi yapmaktadır.


 Firma Ekle