Diğer Görseller
diğer görsel
diğer görsel
diğer görsel
diğer görsel
diğer görsel
diğer görsel

Kocaman Karot

Ara
Ara
Sitesine Git
Yol Tarifi
Mail Gönder
Şikayet Et

5

duzcekarot firmaları arasında uzun yıllardır sektörde öncü olarak faaliyetlerini yürüten firmamız duzce Karot; saygın referansları ile kalitesini ortaya koymuştur.

Amacımız; yapılarda beton delme, kesme, kırma, bina güçlendirme, onarım, yıkım gibi ihtiyaçlarınızı, en uygun makinalarla, usta operatörlerimizle, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile yapmaktır.

 
Başta duzceolmak üzere Türkiye genelinde en ücra köşelerde dahi hizmet veren firmamızdan teklif almadan karar vermeyiniz.

Dürüst, kaliteli işçilik, uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlarla, tanışmanın gönül rahatlığı ile işlerinizi duzce beton kesme Firmamıza emanet edebilirsiniz.

Seyfettin Kocaman

Firmamızın bir diğer prensibi, işi zamanında bitirmektir. Bunun için de takdir edersiniz ki iyi bir ekipman ve eleman kadrosuna sahip olmak esastır ve biz bunu 15 yıl sonunda bile daha çok çalışarak ve büyüyerek yakalayabilme gayreti içindeyiz


Seyfettin Kocaman

İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız; tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içinde doğru ve dürüst olmaktan taviz vermeden büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmekte, firma bünyesine dahil olan her yeni proje ile birlikte teknik yeterlilik ve kapasitesini de artırmaktadır. Firmamız donanımlı teknik kadrosu, çağdaş çalışma alanları ve her geçen gün genişleyen modern makine parkıyla sektörünün en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, özellik arzeden ve çok kısa sürelerde bitirilmesi gereken birçok projeyi de zamanından önce ve eksiksiz olarak teslim etme başarısını göstermiş ve ilgili kuruluşların takdirlerini kazanmıştır. Bunca yıllık çağdaş, dürüst, onurlu, başarılı ve kesintisiz bir geçmişi olan şirketimiz bugünlere emin adımlarla ulaşırken; işlerini yaptığımız kurum, kuruluş ve kişileri tam anlamıyla memnun ettiğimizi özellikle vurgulamak gerekmektedir. Bugünkü güçlü konumumuzun ana etkenleri olan bu prensipler ve çağın gerektirdiği sektördeki yenilikleri ve teknolojiyi ülkemize taşımak temel ilkelerimiz olmuştur. Amacımız; 2000 yılında Konya ili sınırlarında hizmet vermek amacıyla kurduğumuz ve bugün ülkemizin dört bir yanında sektörünün parlayan yıldızı konumuna gelen firmamızı sağlam temeller üzerinde üçüncü bin yıla taşımaktadır. Bize güvenerek projelerini hayata geçirme imkanını veren kurum, kuruluşlara ve bizleri bugünlere taşıyan tüm çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum.


 Firma Ekle