A.R.C. AHŞAP REÇİNE CAM ELYAF YAT İN. TUR. AT BAK. TEKS. TAŞ. MAK.İTH.İHR. SAN.TİC. LTD.ŞTİ

Ara
Ara
Sitesine Git
Yol Tarifi
Mail Gönder
Şikayet Et

3.4
Yapilarin birçok asamasinda ihtiyaç olan beton delme isleri beton delme firmalari tarafindan beton delme makineleri ile yapilir. Beton delme isleri her zaman karot olarakta bilinir. Ingilizce bir kelimenin okunusu olan karot kelimesi Türkçe olarak beton delme islemi için denilir.

Dolayisi ile karot firmasi, karot makinesi gibi tabirlerde beton delme firmasi ve beton delme makinesi olarak isimlendirilir. Beton delme islemi beton ve benzeri alanlari silindir seklinde düzgün bir biçimde delme olayidir. Bu sekilde herhangi boru geçisi, tesisat gibi ihtiyaçlara çözüm üretilir.Beton delme makineleri ile istenilen sekilde beton delinir.Çürütme adi verilen yöntem ile beton delme makineleri ile beton kesimi yapilmaktadir.
Ufuk Çelikeloğlu

ürün gayet iyi , fiyatının hakkını veriyor, ürün hızlı ve eksiksiz teslim edildi, ayrıca bağladığım her şeyi de görüyor, hızlı açılıyor.. tavsiye ederim.


Enes Gür

Cihaz sipariş verdiğim gün hızlı teslimat ile geldi. İlk açılışta güncellemeleri yapması falan neredeyse yarım günü yedi. Tabii bu sizin internet hızınızla da ilgili. Cihazın işletim sistemi SSD disk üzerine kurulu olduğu için çok hızlı açılıp kapanıyor. Yorumların birinde 13 saniye gördüm. Yok öyle bir şey. Cihaz çok ısınmıyor ama buz gibi de değil. Zaten öyle olmasını da beklemiyordum.


TUNÇ BARUÖNÜ

Ben yalnızca bir oyuncu değil aynı zamanda programcıyım ve Windows 10 home sürümü benim ihtiyaçlarımdan biri olan HYPER-V desteğini sunmuyor. Mevcut lisansımla da PRO'ya yükseltemiyorum.


cüneyit özcan

Beklediğim gibi bir bilgisayar çıktı. Sadece fan sesi oyunlarda rahatsız ediyor. Henüz ısınma problemi yaşamadım. Dizayn olarak çok güzel ve klavye tuş tasarımı gerçekten çok hoş. Ayrıca klavye ışık renkleri yorumlarda belirtildiği gibi sadece kırmızıdan ibaret değil.


Ömer Şahin

Satıcıya diyecek bişeyim yok ,adam etiketi açılmamış kaşeli garantili orjinal ürünü piyasanın neredeyse 600-700 tl aşağısına aynı gün kargolamış.Allah razı olsun.Gelelim ASUS'a...Ürün gayet şık hafif ,kasası tuşları sıkı diri sağlam bir kasa işçiliği var.Klavye ve arka kapağındaki logo işıklı ,hafif karanlıkta harika bir ambiyans yaratıyor.Klavye ışık renklerini değiştirebiliyorsunuz.Donanımsal tek eksisi bataryası ve bu ürüne hiç yakışmayan 128 gblık m2 sata 3 ssd ..batarya oyunda 1.5 saatte bitiyor ama webde 2.5-3 saati görürsünz dengeli güç modunda..M2 sata3 ssd yerine m2 ssd olsaymış keşke.


 Firma Ekle